Ik ben diëtist geworden omdat ik al van jongs af aan interesse heb in gezonde voeding. Ik vind het fijn om mensen te begeleiden naar een leefstijl die hen meer energie geeft en beter laat voelen in hun eigen lichaam. Niet alleen gericht op afvallen, maar juist op wat iemand nodig heeft om zich goed en fit te voelen.

Het leukste aan mijn werk vind ik het contact met cliënten. Ik geniet van de gesprekken, het samen zoeken naar wat werkt en het echt leren kennen van iemand. Dat persoonlijke maakt mijn werk afwisselend en betekenisvol.

Als een cliënt voor mij kiest, dan zorg ik graag voor een positieve en open sfeer. Ik vind het leuk om mensen enthousiast te maken over voeding en hen nieuwe dingen te laten ontdekken. Samen kijken we wat past in het dagelijks leven en bouwen we stap voor stap aan gezonde gewoontes.

Buiten mijn werk om sport ik graag samen met mijn moeder, lak ik mijn nagels en kijk ik gezellig een film met mijn vriend en onze kat.
 

#replace title#